Aktuální zprávy

Členské příspěvky na celý rok 2022 jsou stanoveny následovně: (netýká se čtvrteční přípravky 15:30-16:30)

- Děti do 18-ti let včetně – 2700kč

- Dospělí nad 18 let – 1500kč.

Členství v oddíle je platné po zaplacení oddílových příspěvků. Platba oddílového příspěvku je možná v hotovosti k rukám trenéra nebo na účet TJ a to během ledna 2022:

Č. ú.: 2601556134/2010 / v.s.  14 / k.s. 0308, do zprávy pro příjemce uveďte: jméno a příjmení člena. Nutno uvádět přesně pro správnou identifikaci člena!

 

UPOZORŇUJEME závodníky na drobné úpravy pravidel pro následující Olympijské období - výklad úprav pravidel viz https://www.youtube.com/watch?v=xa8pCVYVzgY.

Dole se také můžete podívat na treninkový a závodní plán pro KVŽ (Krajský výběr žactva) pro letošní rok. Jedná se o společnou přípravu vybraných závodníků ze všech oddílů Zlínského kraje. Ti nejlepší jsou nakonec vybráni do družstva reprezentující Zlínský kraj na republikových soutěžích nebo třeba i na mezinárodních soutěžív v Budapešti a Varšavě. Náš oddíl se samozřejmě bude účastnit většiny těchto akcí a budeme o nich s předstihem informovat a dávat do kalendáře na našich webových stránkách.

 

COVID 19 - UPDATE 17.1.2022: 

Stále platí podmínky ohledně restrikcí a testování Covid-19 (viz vyjádření ČUS). Jelikož trénujeme v "neměnném kolektivu", platí tedy pro nás že:
- nebudou vpuštěni členové, kteří jeví známky možného onemocnění Covid-19!
- ani děti ani dospělí nemusí prokazovat bezinfekčnost :-)
- pouze pro účely sportovních turnajů se děti ve věku 12-18 let musí prokázat platným PCR testem (pro tyto účely má platnost 7 dní), očkováním nebo dokladem o prodělání nemoci v posledních 180ti dnech. U dopělých nad 18 let platí pouze očkování nebo prodělaná nemoc v posledních 180ti dnech.
Proto prosím o odevzdání jednorázových čestných prohlášení, kdo tak ještě neučinil !!! (Kdo už odevzdával, tak ty stále platí.) 
Nicméně, díky vysokému výskytu tohoto a jiných onemocnění v posledních dnech, prosíme dbejte pozorně na zdravotní stav váš a vašich dětí, které posíláte na trénink. Dítě, které by jevilo příznaky, nebo bylo potenciálně v kontaktu s nakaženým, nechejte raději preventivně doma.
Děkujeme za ohleduplnost