Judo víkend Jesenice 14.-16.6.2019

Na poslední závodní víkend jarní části roku jsme vyjeli do Jesenice u Rakovníka. Celý víkend jsme pojali jako soustředění spojené s Jesenickým pohárem. V pátek večer jsme si po příjezdu dali krátký trénink. V sobotu proběhl krásný turnaj s účastí Lukáše Krpálka a Fabiany Bytygi (mistryně světa v boxu). Turnaje se zúčastnilo 178 závodníků a pro naše závodníky to byla dobrá změna, kdy potkali nové soupeře. Organizátoři měli pro děti nachystaný celodenní zábavný program a také krásné odměny a medaile. Velkým zážitkem pro děti bylo setkání s Lukášem Krpálkem, který podepsal dětem pásky a potom si s nimi dal společnou rozcvičku. Večer jsme si ještě dali fotbálek, čaroděje a někdo i bazén. V neděli dopoledne jsme zvládli ještě jeden trénink a po obědě jeli domů. Na turnaji naše děti ukázaly spoustu krásných zápasů a povětšinou si odnesli i nějaké to vítězství. Většina zápasů, i když zrovna nebyly ty vítězné, byla velmi pěkná se spoustou technik. Nikdo nedal nic zadarmo. Výsledkově nejlépe dopadl Dominik Jelének, který vyhrál obě svá utkání a vybojoval tak první místo. Druhá místa vybojovali Viktor Taft (2/1), Jonáš Janoušek (2/1) a Nikolas Dostálek (2/2). Třetí místo obsadil Martin Mitáček (1/1) a Tereza Vrbová (0/2). Bez umístění skončil tentokrát Jakub Jež (1/3) a Tomáš Kroča (1/-), který turnaj bohužel nedokončil a musel odstoupit. Celkově to byl velmi pěkný turnaj a zážitek nejen pro děti ale i pro trenéry. Děkujeme organizátorům a personálu Rekreačního zaříření Pod Kempem v Jesenici.

Judo víkend mládeže Jesenice 14.-16.6.2019 byl spolufinancován Zlínským krajem. Děkujeme.