Letní soustředění Smraďavka 2015

Neděle: Tak už nám začalo letošní letní soustředění pro děti na RS Dopravák na Smraďavce.

Máme tu celkem 51 dětí a všechny se už krásně zapojily do táborového dění a her.

Je až ku podivu, že tady zatím letos nemáme žádné uplakánky. Všechny děti, i ti nejmenší, jsou moc šikovní a stateční.

Těšíme se s dětmi na všechny hry a zábavu, kterou tu zažijeme. 

Úterý: Po velmi teplém začátku tábora nám přišlo ochlazení a momentálně nám už tak 20 hodin v kuse prší. No alespoň jsme se teda zbavili vos. :) 

Sobota: od středy máme hezky, tak se konečně děti mohou vyřádit venku. Dnes jsme zvládli i pochod do Diových zahrad (zámeckou zahradu v Buchlovicích). Děti už během tábora stihli překonat Krakena a Meduzu, proletět se spolu s Daidalem a Ikarem, otevřeli Pandorinu skříňku nebo najit Zlate rouno. Ještě nás stále čeká spousta zábavy a Řeckých bájí.

Pondělí: Tábor se nám pomalu blíží ke konci, včera jsme postavili Trojského koně a už nám chybí jen porazit Minotaura v labyrintu a zvítězit na Olympijských hrách. Dnes už začalo i páskování dětí a už tu máme první žlutý pasek a tři půlžluté. A teď už jdou páskovat další adepti....

Středa: Tak už jsme zase všichni doma, doufám, že se to  letos všem líbilo a děti byli spokojené a odnesli si spousty zážitků. Děti hráli spousty her, ale také pořádně makali pod vedením Toma a natrénovali nové techniky. Pro připomenutí tu máme spoustu fotek.

 

Další fotky na http://judokromeriz.cz/index.php?gr=km&action=photo&act_photo=galery_vie...

a na https://www.flickr.com/gp/135610251@N04/FU6dq7