Mláďata v Hulíně

V sobotu 1.5.2010 jsme se vypravili vlakem na Turnaj judistů v Hulíně.  Turnaj byl obsazen 164 závodníky. Z našeho oddílu se účastnili: Václav Malušek, Vojta Slavík, David Tomešek, Jáchym Vaďura a nechyběla maskotka Aguša.

Umístění:  Vojta Slavík (2. Místo), Jáchym Vaďura (3. Místo)

 

Jáchym Vaďura (mláďata do 19,8 kg)

V kategorii měl 3 soupeře. První zápas prohrál bez zisku bodu, v druhém zápase soupeře hodil na Osoto Gari a získal 10 bodů. Nejnapínavější byl poslední zápas, který byl velice vyrovnaný, ale skončil vítězně pro soupeře ziskem jednoho bodu. 

 

Vojta Slavík (mláďata do 21,5 kg)

Vojta měl ve své kategorii 2 soupeře. V prvním zápase nastoupil proti zkušenému Patriku Preissovi, který Vojtovi nedal šanci. Ve svém druhém zápase ovšem zabojoval a několikrát dostal soupeře do držení a zaslouženě vyhrál 10ti body.

 

Malušek Václav (mláďata do 28 kg)

Kategorie měla 10 závodníků, byla rozdělena na 3 skupiny. Ve své skupině měl Vašek 2 soupeře. První závod  bleskově vyhrál  10ti body, druhý závod  pro Vaška úspěšný nebyl, na postup ze skupiny ale stačilo. Další závod bohužel prohrál.

 

Tomešek David (mláďata do 28 kg)

David byl ve stejné kategorii jako Václav, ve své skupině měl rovněž 2 soupeře.  Přestože nevyhrál, ukázal bojovného ducha.