Páskování a florbalový turnaj

Neděle, Prosinec 10, 2023 - 09:00

Páskování – pro ty co byly již dříve informováni e-mailem – sraz v hale v 9:00. S sebou jídlo na oběd (ten nebude zajištěn), podklady k páskování, kimono a pásek. Skládat zkoušky se budou průběžně během dne, podle toho jak to budou děti umět. Ukončení předpokládáme do 14:30, kdy potom bude následovat příprava na florbalový turnaj.

 

Florbalový turnaj pro děti a rodiče – již tradičně bychom chtěli uspořádat předvánoční florbalový turnaj a to jak pro naše děti, ale také pro rodiče a sourozence. Abychom předešli případným dlouhým prostojům budeme potřebovat vědět, kdo z vás by měl zájem přijít. Dle zájmu potom napíšeme kdy kdo bude hrát, nebo jestli to zvládneme všichni naráz. Prosím o nahlášení do středy 6.12. abych měl čas to naplánovat.

 

Začátek prvních zápasů bude v 15:00. Hrají děti i rodiče dohromady ve smíšených družstvech. Rozdělíme se na 3 až 4 družstva a zahrajeme si systémem každý s každým. Jedno utkání bude trvat 15 minut hrubého času.

 

S sebou: sportovní oblečení, sálovou obuv, kdo má tak florbalku. Kdo nemá, tak máme erární na zapůjčení. Budeme mít k dispozici modré a žluté rozlišováky, ale když budete mít sebou modré i žluté tričko (třeba oddílové), můžete hrát i v nich.

 

Pití bude zajištěno. Budeme rádi, pokud by maminky byly ochotny přinést na ochutnávku něco málo z vánočního pečení. (Opravdu jen trošičku)

 

Těšíme se na určitě příjemné mimo tréninkové setkání s vámi všemi.