Šampionát Moravy mláďat 2018 - Veselí n. M.

Vrcholným turnajem pro mláďata je šampionát Moravy, který se letos konal ve Veselí nad Moravou. Po velmi slibných umístěních z podzimních velkých turnajů v Povážské Bystrici, Galantě a Mohelnici jsme věřili, že i z tohoto turnaje si odvezeme nějaký ten pohár pro šampióna.
Kluci však neměli úplně svůj den a svým soupeřům tentokrát nedokázali pokaždé vzdorovat a nepodařilo se jim tedy vybojovat kov nejcennější, avšak všichni si nakonec odvezli zasloužené medaile.
Nikolas DOSTÁLEK měl dva soupeře, kterým bohužel podlehl a skončil na 3.místě, ale bez jediné výhry.
Viktor TAFT a Tom KROČA měli AB skupinu. Oba se z ní probojovali s jednou výhrou a jednou prohrou, ale na svého soupeře v semifinále už nestačili. S konečnou bilancí 1/2 skončili také na 3.místě.
Martin MITÁČEK a Verča ZAPLETALOVÁ postoupili ze svých skupin se dvěma výhrami. I v semifinále dokázali své soupeře porazit, ale ten poslední zápas ke zlatu už vybojovat nedokázali a s bilancí 3/1 skončili na velmi krásném 2.místě.
Jediný pohár pro vítěze, který putuje k nám do Hradiště, vybojovala Klárka VRBOVÁ, když porazila všechny tři své soupeřky.
Myslím, že to bylo krásné vyvrcholení úspěšné sezóny a všem našim závodníkům děkujeme.