Soustředění Teplice 18.-23.8.2019

Devět našich dětí a dva trenéři se vydali na soustředění do Teplic, kde trénovali spolu s oddíly TJ VTŽ Chomutov, Judo Luna Louny a domácím ProSport Teplice. Bylo to soustředění zaměřené hlavně na judo a fyzickou přípravu, tak jsme většinu času strávili na tatami nebo v okolí hotelu při posilování a při hrách. Velmi povedený byl společný randorový trénink na kterém byla i domácí Věra Zemanová – vítězka Evropského poháru juniorů v Praze 2019. O krásné zápasy nebyla nouze, byly ovšem i zápasy kdy naše děti dostávaly celkem na frak, hlavně od domácích ProSporťáků. O to víc se snad od nich mohli naučit a teď budou pilně trénovat, aby se jim alespoň vyrovnali.

Během soustředění ještě navíc čtyři z našich dětí dělaly zkoušky na vyšší technický stupeň. Techniky jsme pilovali i v odpoledním klidu a po večeři. Nakonec se všem čtyřem podařilo zkoušky zvládnout a do nového školního roku mohou již nastoupit s novým páskem – 5/4.kyu: Veronika Zapletalová, Soňa Ondrašíková a Klára Vrbová; 4.kyu: Marian Andrýsek. Gratulujeme.

Soustředění mládeže oddílu judo TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 18.-23.8.2019 bylo spolufinancováno Zlínským krajem.

pořádek na dívčím pokoji :-) :-)
pořádek na dívčím pokoji :-) :-)
hurá domů!
hurá domů!