Velká cena Veselí n. M. 18. 2. 2017

Prvního turnaje letošního roku se zúčastnilo osm našich závodníků. Většinou již zkušení závodníci, i když se někteří posunuli již do vyšších věkových kategorií, takže to byla pro některé velká změna.
Z mladších žáků startovali dva závodníci, Tomáš Hrušák, který konečně prolomil minulo-roční sérii porážek a s výsledkem 2 (výhry)/1(prohra) získal 2. místo. Zato Danielovi Iljinovi se v nové kategorii vůbec nedařilo a bohužel s výsledkem 0/3 skončil na 4. místě.
Z mláďátek nejlépe skončila Soňa Ondrašíková, která porazila všechny své soupeřky a s výsledkem 4/0 suverénně ovládla svou skupinu a získala pohár pro vítěze. Druhá naše závodnice Ella Poláková, sice ještě jako začátečník s malými závodními zkušenostmi, předvedla krásný výkon, ale s výsledkem ½ to stačilo jen na 3. místo. Na druhém místě se umístil s bilancí 2/1 Jonáš Janoušek, i když ve vyhraných zápasech měl někdy hodně namále. Na třetím místě se umístil Matěj Blahutka s bilancí 0/2 a čtvrté místo shodně obsadili Tomáš Krajča (1/3) a Martin Mitáček (0/3). Jak Tom tak i Martin přestoupili z nižší věkové kategorie a bylo vidět, že si na to budou muset chvilku zvykat.