Ženské složky + dorost v Uh. Hradišti leden 2011

V Uherském Hradišti se konal dne 15. ledna 2011 přebor družstev dorostenců a ženské složky jednotlivkyň.
Ačkoliv jsme to dopředu nepředpokládali, podařilo se nám sestavit družstvo a i v ženských složkách jsme měli zastoupení od mláďat po ženy.

ZAČNEME OD MLÁĎAT
Veronika Daňková oplatila své úhlavní soupeřce Agátě Vaďurové potupnou porážku z minula a tentokrát to byla ona, která nastoupila na tatami, zatímco Agáta hystericky brečela v koutě tělocvičny. Po právu jí přísluší zlato a diplom. Agáta, poté, co procitla, svůj diplom za druhé místo roztrhala a slíbila Verunce krutou pomstu.

Veronika Míšková bojovala dvakrát. Obě její soupeřky byly z Veselí a zřejmě je to slušný oddíl, neboť Verča oba zápasy prohrála.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Tady se v parádní formě blýskala Vanda Ondrašíková, která lehce zvítězila ve dvou zápasech a stanula tímto počinem na příčce nejvyšší. Udělala tím radost své matce, která jí celou dobu svírala oba palce.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Tady nás zastupovala Diana Schröderová. Té se sice ve třech zápasech zvítězit nepoštěstilo, bojovala však s obrovským nasazením a soupeřkám nadělala spoustu práce.

DOROSTENKY

Za dorostenky nastoupila Lucie Hanáčková. Mnoho jsme od ní neočekávali, protože ještě stále ne příliš zkušená musela nastoupit proti známé Romaně Chmelařové (KM), s níž se však utkala s maximálním nasazením a prohrála až za 3 minuty. V druhém zápase bojovala jako lvice také a tak svůj diplom za třetí místo obdržela naprosto zaslouženě.

JUNIORKY

Na svých prvních závodech zde sbírala zkušenosti Ivana Jančarová. Bylo znát, že do juda chodí teprve krátce, ale taky jsme si nemohli nevšimnout jejího citu pro tento sport. Věřím, že za rok budou body rozděleny úplně jinak, pokud bude nadále poctivě trénovat. Nemohu také nepřipomenout její lví podíl na záchraně zraněných kamarádek a i za tento výkon zaslouží ne - li potlesk, pak alespoň pořádnou pochvalu.

DOROSTENCI

Jakkoliv se to může zdát nemožné, bratři Olchavové nakonec sestavili družstvo pomocí přebývajících závodníků z jiných oddílů. A nevedli si vůbec zle - jako družstvo dvakrát zvítězili z celkových 4 utkání. Obzvlášť David, který ještě na dorostence nemá věk, ukázal, že se dokáže postavit mnohem silnějšímu soupeři a rozhodně nebyl bez šancí. Ani Tonda se nenechal zahambit, polovinu zápasů zvítězil a když prohrál, tak to stálo za podívanou! :)